Україна на чемпіонаті світу: до плей-офф з першого місця

futsal-Yevgen-RogachovЗбірна України посіла перше місце у групі А чемпіонату світу з футзалу, що триває у Таїланді. У заключному турі групового турніру наша команда розгромила збірну Коста-Рики – 6:1.

Українці у цьому матчі зіграли впевнено, солідно, практично без помилок. Довгенько, щоправда, не могли завершити свою атаку голом, але на 7-й хвилині Євген Рогачов замкнув простріл Дениса Овсянникова. Другого м’яча довелося чекати ще майже 10 хвилин, аж поки Рогачов класним ударом зі штрафного не подвоїв перевагу. А вже за хвилину Євген відзначився гольовим пасом, коли в контратаці вивів Овсянникова на удар по порожнім воротам.

На початку другого тайму Олександр Сорокін добив м’яч у сітку після удару Михайла Романова. Через 12 секунд костариканці відіграли один гол, але українці, на відміну від попередньої гри з Таїландом, не дозволили супернику розвинути успіх. Капітан команди Максим Павленко класним ударом з правої (при тому, що сам – шульга) та Олександр Сорокін після розіграшу кутового оформили остаточний рахунок 6:1.

Перше місце у групі виводить Україну за сіткою чемпіонату на третю команду з груп С, D або Е. Наразі відомий один потенційний суперник – збірна Японії, якій ми поступилися у контрольній грі перед стартом ЧЄ фінішувала третьою у квартеті С. Матч відбудеться у неділю, 11-го листопада.