Український СпортБат продовжує роботу з ЗСУ

usbУ рамках проекту «Український Спортивний Батальйон» відбулися чергові заняття з підрозділом спеціального призначення Військової служби правопорядку ЗСУ з тактики особистої охорони. Проводити інструктаж українських військових довірили офіцеру спецпідрозділу, інструктору УСБ Денису Безвершенко.

«Це перший мій досвід проведення занять в Українському Спортивному Батальйоні. І перед військовими теж. Але враження дуже позитивні. Хлопці заряджені, хочуть вчитися. Це найголовніше. Знання ми їм дамо, вони навчаться», — запевняє новоспечений інструктор УСБ.

Вже не вперше Український СпортБат працює з підрозділом ВСП. Про результати цієї співпраці ми поцікавилися в керівника групи.

«Ми вже досить тривалий період співпрацюємо. Вважаю, це корисний досвід. По-перше, спілкування з людьми, отримання нових навичок. Вибираємо для себе основне. Наприклад, стрільба, робота з тактико-спеціальної і вогневої підготовки, робота по звільненню будівлі, заручників. Ми намагаємося закріпити отримані знання в деяких операціях, здебільшого в навчальних», — розповідає старший офіцер підрозділу спецпризначення із позивним «Скат».

Як повідомив президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрик, який є одним з організаторів проекту, з 16 листопада інструктори Українського Спортивного Батальйону відправляються на заняття з третім полком спецпризначення ЗСУ, які триватимуть близько місяця.

Довідка. Спортивний Комітет України започаткував цей проект у квітні 2014 року, і Український СпортБат розпочав свою роботу зі співпраці з Нацгвардією. Поштовхом для створення проекту стали військові дії на сході України. Організатори поставили собі за мету підвищити рівень підготовки українських військовослужбовців, правоохоронців та інших спецслужб. Для проведення занять створюються мобільні інструкторські групи, які складаються з провідних фахівців та тренерів спортивних федерацій. Серед напрямків роботи УСБ: прикладний рукопашний бій, різні види підготовки (вогнева, тактико-спеціальна, гірська, психологічна, спеціальна фізична), а також військова топографія і тактична медицина.

За останні чотири місяці було проведено близько десяти навчально-практичних занять.

Прес-служба Спортивного Комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *