Україна – бронзовий призер чемпіонату Європи з го

go-team-euro-2012Українські спортсмени стали бронзовими призерами командного чемпіонату Європи з го, який завершився у Бонні (Німеччина). До числа призерів командного Євро нам вдалося потрапити вдруге поспіль.

Відбірний етап чемпіонату проходив упродовж року на міжнародному ігровому сервері з го IGS. Ігри за коловою системою проводилися у трьох лігах, в кожній з яких брали участь збірні команди 10-ти країн Європи.

Збірна України з го високо зарекомендувала себе на міжнародній арені і була кваліфікована для гри у найвищому дивізіоні (лізі А). До цієї ліги входили також команди Росії, Румунії, Угорщини, Чехії, Франції, Німеччини, Швеції та Нідерландів. У напруженій боротьбі наші спортсмени успішно пройшли відбірковий етап і за його результатами посіли друге місце

Фінал чемпіонату проводився уже не в он-лайн режимі, а наживо, за дошкою. Змагання пройшли в рамках Європейського го конгресу, під час якого проводиться багато різних турнірів. Фактично, ЄГК є найбільш значущою подією року для Європейської федерації го.

Боротьба у фіналі чемпіонату розгорнулася не на жарт. Після двох турів Україна лідирувала (нічия з чехами та «суха» перемога над французами). У заключному третьому турі до золотих нагород нашим спортсменам не вистачило одного виграшу за однією дошкою у матчі проти Росії. Як наслідок – третє місце. Переможцем стала Росія, друге місце посіла Чехія.

Здобували «бронзовий» результат відомі не лише в Україні, але й серед любителів го в Європі, спортсмени:

— майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Богацький (6 дан);

— майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський (7 дан);

— майстер спорту України Андрій Кравець (6 дан);

— кандидат у майстри спорту України Богдан Жураковський (5 дан);

— кандидат у майстри спорту України Костянтин Лопатюк (5 дан);

— президент Української федерації го Дмитро Яценко (5 дан).

У фіналі грали Дмитро Богацький, Артем Качановський, Богдан Жураковський та Дмитро Яценко.

{social}

{iarelatednews articleid=»1092,948,875″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *