Україна четверта на чемпіонаті світу з ловлі риби фідером

fishing-Olexiy-StrashniyУ бельгійському Генті відбувся чемпіонат світу з рибної ловлі фідером, в якому взяли участь 22 команди. Збірна України їхала на змагання в ранзі фаворита, адже минулого року на першому чемпіонаті з фідерної ловлі стала срібним призером.

Фідер, якщо дуже коротко, – це риболовна снасть для донного вудіння. Основною відмінністю вудилища фідера є наявність великого числа кілець (до 20), а також тонкої і м’якої вершини, яка і є головним показником клювання. Для лову фідером застосовують спеціалізоване вудилище, оснащене котушкою, з намотаною на ній волосінню (шнуром), яка пропущена через усі кільця вудилища.

У Бельгії наша команда виступала у складі: Олег Боєв, Євген Буглак, Олег Левицький, Олексій Страшний та Ігор Веселовський. Після першого дня чемпіонату хлопці ішли на першому місці. Але закріпити успіх наступного змагального дня не вдалося – «риба удачі» відвернулася від українців, які фінішували на четвертому місці. Загальна вага виловленої нашими риби – 43 кілограми і 293 грами, як стверджується у підсумковому протоколі.

Чемпіонами світу стали рибалки з Нідерландів. На другій позиції Угорщина, на третій – Англія.

В індивідуальному заліку член збірної України Олексій Страшний посів четверте місце.

{social}

{iarelatednews articleid=»806″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *