Україна – переможець чемпіонату Європи серед регіонів з карате

karate-euro-for-regions-gold-medalsЧорногорія – щаслива країна для українських спортсменів. Принаймні, якщо врахувати тільки попередній тиждень: спершу наші футболісти розгромили тут команду господарів у відбірному матчі ЧС-2014, а вже на вихідних свою велику перемогу святкували у Чорногорії українські каратисти. Наша жіноча збірна стала найкращою на 11-му чемпіонаті Європи серед регіонів з карате WKF у командному куміте, а чоловіча виборола бронзу, так само у розділі контактних поєдинків.

Першість континенту серед регіонів проводиться з 2003-го року. Число учасників змагань, які тут можуть виступати під прапором своєї історичної області, постійно зростає. Цього року турнір зібрав 516 каратистів з усіх куточків Європи.

Україна була заявлена у стартовому протоколі як команда Києва, хоч насправді це була збірна представників Львівської, Одеської, Миколаївської і Чернівецької областей. Наші дівчата на шляху до золота по черзі здолали опір команд з Італії, Сербії та Росії, а у фіналі впевнено розібралися з представницями Іспанії – 3:0. Чемпіонками Європи серед регіонів стали: Аніта Серьогіна, Галина Мельник, Ірина Камінська і Катерина Крива.

Українське чоловіче куміте представляли у Чорногорії Денис Криловський, Станіслав і Ярослав Горуни, Євген Мотовилін, Іван Дрозд та Ілля Нікулін. Хлопці увпевнено пройшли два стартові кола, без питань подолавши опір італійців і сербів. Але у півфіналі з мінімальною різницею у рахунку поступилися боснійцям – 2:3. У матчі за бронзу суперником була традиційно сильна команда Азербайджану, але саме українці диктували умови у цьому протистоянні – у підсумку заслужена перемога 3:0.

Необхідно відзначити зростання авторитету на міжнародній арені не лише українських спортсменів, але й суддів. Так під час звітного турніру Ольга Нікуліна, Олексій Коханець і Станіслав Золотухін отримали міжнародну суддівську категорію «Judge B»

{social}

{iarelatednews articleid=»1489,1478,1464,1416″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *