Україна посіла третє місце на «Кубку Персії 2018» з пляжного футболу!

В іранському Буширі завершився «Кубок Персії 2018» з пляжного футболу. Збірна України посіла 3 місце, перегравши у бронзовому матчі команду Азербайджану (4:3). Переможцями турніру стали господарі — іранці, які у вирішальному матчі перемогли Іспанію. Відзначимо, що наш форвард Олег Зборовський, а також іспанець Льоренц та іранець Ахмадзаде стали найкращими бомбардирами турніру. На рахунку ударної трійці — по 5 забитих м’ячів.

У стартовому матчі Збірна України поступилася команді Іспанії з рахунком 2:6. Друга гра турніру не видалась кращою, і наші гравці знову поступилися супернику перемогою. Цього разу нашу збірну розбили господарі майданчику – збірна Ірану, з рахунком 6:3.

Наша команда грала у дві четвірки, які були і у матчі проти Іспанії. Перша четвірка: Максим Войток – Олег Зборовський – Юрій Щериця – Іван Глуцький, друга: Ярослав Заворотний – Анатолія Рябко – Андрій Черевко – Андрій Багацький. Ворота України захищав з перших хвилин Віталій Сидоренко, а у середині матчу його замінив Олексій Кіриченко, який дебютував за збірну України. У першому матчі проти Іспанії у складі нашої команди дебютував ще один гравець молодіжної збірної України Андрій Багацький, а також його партнер по дніпровському «Вибору» Анатолій Рябко.

І третя гра нашої команди, якк результат всіх старань, принесла бажані плоди. Збірна України здобула вольову перемогу над Азербайджаном з рахунком 4:3 та посіла третє місце на «Кубку Персії-2018».

Варто відзначити, що Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) опублікувала оновлений рейтинг FIFA національних збірних за підсумками січня 2018 року. Збірна України, піднялася на 15ту позицію.

Повний рейтинг дивіться тут.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *