Україна приймала півфінал чемпіонату світу зі спідвею

speedway_U21На мототреку «Гірник» імені Ігоря Марко у місті Червонограді на Львівщині відбувся півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів. 16 провідних молодих спідвеїстів з Данії, Чехії, Росії, Латвії, Словенії та України змагалися за 5 перепусток до фіналу.

Україну на домашніх змаганнях представляли троє гонщиків: Станіслав Мельничук і Павло Кондратюк (обидва виступають за спортивний клуб «Каскад», м. Рівне) та Олександр Локтаєв, представник місцевого клубу «Шахтар», на якого уболівальники небезпідставно покладали надії як на потенційного фіналіста.

Однак, до фіналу чемпіонату світу не вдалося пробитися жодному з наших юніорів. Кондратюк посів 13-те місце, Мельничук – 10-те, а Локтаєв завершив змагання на 6-й позиції. На очах рідних уболівальників, які традиційно вщент заповнили трибуни, Олександр зазнав аж двох падінь. Відтак перемог у двох заключних заїздах юній зірці українського спідвею не вистачило, аби потрапити до топ-5.

«Сам не розумію, що трапилося, – розчаровано зітхає Олександр Локтаєв. – Все було добре, техніка була відмінно готова… Якби не ці два падіння, все було б нормально».

Путівки ж до фінальної частини юніорського ЧС отримали Вацлав Мілік (Чехія, переможець півфіналу), Андрій Лебедєв (Латвія), Ніклас Порсін (Данія), Володимир Бородулін (Росія) та Міккел Міккельсен (Данія).

{social}

{iarelatednews articleid=»1466″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *