Україна розпочне 1/8 ЧС з футзалу матчем проти Аргентини

futsal_columbia_wc2016_ukrНа першості світу 2016 року з футзалу, яка в ці дні триває в Колумбії, визначилися всі учасники 1/8 фіналу. Збірна України програла стартовий матч бразильцям, однак дві наступні зустрічі виграла: з Мозамбіком ми зіграли з рахунком 4:2, а з Австралією – 3:1. Таким чином, українці посіли другу сходинку в квартеті D і напряму вийшли до наступної стадії турніру.

1/8 фіналу стартує в середу, 21 вересня. Українці проведуть зустріч у рамках 1/8 в пятницю, 23 вересня. Нашими опонентами будуть аргентинці, чинні чемпіони Америки. Матч розпочнеться о 01:30 за Києвом. Двобій прийматиме арена «Колізео Бісентенаріо» в місті Букараманґа.

 Варто відзначити, що Аргентина лише один раз із семи можливих шансів не змогла пробитися до топ-8 ЧС. Однак, примітно, що, починаючи з 2004 року, Україна також незмінно ставала учасником чвертьфіналу чемпіонатів світу. Отже, зустріч обіцяє бути напруженою.

Додамо, до 1/8 світового футзального форуму з першого місця пробилися Португалія, Росія, Італія, Бразилія, Аргентина, Іспанія; з другого – Колумбія, Таїланд, Парагвай, Україна, Казахстан, Азербайджан; а разом з перерахованими збірними до наступної стадії потрапили чотири кращих збірних, які посіли треті сходинки у своїх групах – це В’єтнам, Іран, Коста-Рика і Єгипет.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *