Україна серед лідерів європейського чирлідингу!

В місті Den Bosch (Нідерланди) відбувся чемпіонат Європи з чирлідингу. Цього року Україна була представлена на міжнародних змаганнях найбільшою збірною за всю історію українського чирлідингу, 120 спортсменів змагались за континентальні нагороди.

Результат перевершив очікування, на рахунку збірної 7 медалей (2 срібні та 5 бронзових)!

Неймовірно виступила команда харків’янок з Національного університету імені В.Каразіна в номінації «Сheer dance». Два роки поспіль, вихованці Надії Авдасьової та Вікторії Варяниці входять до чільної трійки кращих команд Європи. Цього разу нашій найтитулованішій команді підкорилася срібна  вершина континентальної першості.

Слід відмітити дует Ірини Нестеренко та Людмили Манджос (тренер Вікторія Варяниця), дівчата здобули друге срібло збірної в номінації «Pom dance» у віковій групі Masters.

В цьому році на європейській арені феєрично дебютували команди декількох провідних спортивних клубів України. Зокрема, вихованці столичного клубу Red Foxes Studio під керівництвом президента Олени Рожкової здобули одразу чотири бронзові нагороди! Команди піднімались на третю сходинку п’єдесталу в номінаціях «Urban cheer»(юніори ), «Pom dance» (мініс ), «Urban cheer doubles» та «Pom dance» (Senior Pom Dance Doubles).

Напрочуд вдало увійшли до складу збірної команди країни вихованці дніпровського клубу «Арена», президент Ліна Курдаченко. Своїм дебютним виступом, дівчата з Дніпра додали до нашої скарбниці бронзові нагороди у номінації «Pom dance».

Для українців, чемпіонат, що минув, був відзначений, ще одним важливим фактом. Вперше в історії вітчизняного чирлідингу, Україна була представлена в номінації Cheer. Слід подякувати нашим акробатичним командам київського клубу Impression (тренер Дар’я Куроуглу) у юніорській віковій категорії і клубу «Арена» у віковій категорії мініс., які зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши 4-ті сходинки турнірної таблиці.

Феєричними видалися змагання у номінації Pom Dance вікової групи Masters. У цих змаганнях від України брали участь відрази три команди, а саме: «Nice Ladies» (м.Харків),  Red Foxes Studio Cheer Mums (м.Київ), Venera (м.Луцьк, тренер Венера Кренделєва). Українки подарували глядачам безліч приємних емоцій, продемонструвавши яскраві виступи гідні фіналу континентальної першості. Слід відмітити, що зірки Книги рекордів України команда «Nice Ladies» посіли 4 місце (тренери Надія Авдасьова і Вікторія Варяниця).

У номінації Pom dance вікової категорії Мініс успішно дебютували маленькі учасниці з клубу «Арена» (м.Дніпро), посівши 4 місце. Також на четвертій позиції зупинився дует харків’янок в номінації Cheer dance double у складі Анастасії Акулової та Лізи Герасименко.

До суддівської колегії Чемпіонату Європи увійшла Олександра Боляк, яка гідно представила нашу країну.

Результати:

Призери чемпіонату Європи 2018:

SENIOR CHEER DANCE — Karazin National University 2 місце;

MASTERS POM DANCE DOUBLES — Golden Age 2 місце;

SENIOR POM DANCE — Arena ICE Cats 3 місце;

JUNIOR URBAN CHEER — Red Foxes Studio Unicorns 3 місце;

MINIS POM DANCE — Red Foxes Studio Gold and Silver 3 місце;

SENIOR POM DANCE DOUBLES — Red Foxes Studio Daria and Anna 3 місце;

MINIS URBAN CHEER DOUBLES — Red Foxes Studio Lika Ahlaia and Anastasiia 3 місце.

 

Учасники чемпіонату Європи 2018:

JUNIOR CHEER MIXED — Impression 4 місце

MINIS CHEER — Arena 4 місце

JUNIOR URBAN CHEER DOUBLES — Angels Triumph 6 місце

MINIS POM DANCE DOUBLES — Red Foxes Studio Daria and Yulia 5 місце Red Foxes Studio Mariia and Sofiia 8 місце 

JUNIOR URBAN CHEER — Angels 6 місце

MASTERS POM DANCE — Nice Ladies 4 місце; Red Foxes Studio Cheer Mums — 7 місце; Venera — 8 місце

JUNIOR CHEER DANCE — Octavia Alisa and Diana 6 місце

MINIS POM DANCE — Arena 4 місце

SENIOR POM DANCE DOUBLES — Karazin National University 5 місце

JUNIOR CHEER DANCE — Arena 9 місце

MINIS CHEER DANCE DOUBLES — Red Foxes Studio Gold and Silver 6 місце; Red Foxes Studio Princess 9 місце

SENIOR CHEER DANCE DOUBLES — Karazin National University 4 місце

JUNIOR POM DANCE — Red Foxes Studio Unicorns 5 місце; Arena 8 місце

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *