Україна стала сьомою у фіналі Євроліги пляжного футболу

beach-soccer-euroleague-final-save.pngВ Іспанії завершився сезон Євроліги-2013. У супер-фіналі змагань 8 найкращих збірних континенту, серед яких була і Україна, розіграли звання чемпіона з пляжного футболу.

Для нашої команди все пішло не так, як нам би хотілося, вже з першого матчу. У стартовому турі групового турніру українці, хоч і відкрили рахунок вже на 2-й хвилині, коли класний гол ударом через себе забив Олег Зборовський, поступилися полякам з рахунком 1:3.

Перспективи на фінал остаточно розтанули після другої гри. Підопічні Сергія Кучеренка поступилися чемпіонам Європи минулого року швейцарцям. По ходу зустрічі ми поступалися 2:6, але хлопці боролися до кінця і ледь не організували кам-бек – на останній хвилині рахунок був уже 5:6. Але на більше не вистачило часу. Хет-триком у цьому матчі відзначився Ігор Борсук, по м’ячу провели Олег Зборовський і Олег Будзько.

У заключному поєдинку групового етапу Україна змагалася хіба за власний престиж. В здобула-таки першу перемогу, здолавши майбутнього фіналіста збірну Португалії – 2:1. Забивали у ворота піренейців Андрій Борсук і Олег Будзько.

У матчі за сьоме місце синьо-жовті не залишили шансів Голландії – 4:0. По дублю в активі Зборовського і Романа Пачева. Золото ж Євроліги-2013 взяли чемпіони світу росіяни, які у фіналі розгромили португальців – 8:3. Бронза у Швейцарії. За підсумками сезону наш форвард Олег Зборовський з 14-ма голами увійшов до трійки найкращих бомбардирів.

Уже 18-го вересня на Таїті розпочнеться чемпіонат світу. Часу на аналіз помилок і виправлення недоліків у грі зовсім небагато.

{social}

{iarelatednews articleid=»1607,1536,1523,1497,1242″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *