Україна стала третьою на етапі Кубку світу з самбо

sambo-bilorusiaУ Мінську завершився 17-й Відкритий чемпіонат з боротьби самбо серед чоловіків на призи Президента Республіки Білорусія, який також має статус етапу Кубку світу.

Збірна України посіла у загальнокомандному заліку третє місце, пропустивши вперед збірні Білорусії та Грузії. В Росії, на вотчині самбо, саме у ці ж дні проходила першість країни серед юнаків, а також чемпіонат МВС, тож росіяни привезли до білоруської столиці далеко не найсильніший склад і до трійки призерів не потрапили. Загалом же у змаганнях взяли участь представники десяти країн.

Найкраще серед наших самбістів виступили Антон Гурмаза та Іван Васильчук, які здобули срібні нагороди у вагових категоріях до 82 та 90 кілограмів відповідно. Бронзу вибороли Андрій Каштанов та Кирило Мельниченко (обидва – до 68 кг), Михайло Черкасов та Ярослав Ритко (обидва – до 100 кг).

Далі у розкладі спортсменів Федерації самбо України – змагання у Севастополі, де відбудеться чемпіонат країни з боротьби самбо серед юніорів та юніорок і бойового самбо серед юніорів 1993-1994 років народження, та у Миколаєві, який 12-14-го березня прийматиме ЧУ з боротьби самбо серед чоловіків та жінок і бойового розділу самбо.

Щодо міжнародних стартів, то 22-25-го березня в Москві пройде наступний етап Кубку світу («Меморіал Харлампієва»), а з 11-го до 15-го квітня в Лімассолі, що на Кіпрі, відбудеться чемпіонат Європи серед юнаків та юніорів.

Також цього року самбо представлене у програмі ХХVІІ літньої Всесвітньої Універсіади (6-17-те липня, Казань, Росія). З 27-ми видів спорту самбо першим отримало офіційний статус повної готовності до майбутньої Універсіади.

{social}

{iarelatednews articleid=»1373″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *