Україна – третя на першості Європи з радіоспорту

radiosportВ Осло (Норвегія) підвели підсумки європейської першості з радіоспорту в спортивній радіопеленгації (U14 і U16). У командному заліку юнацько-дівоча збірна України посіла 3-є місце. У скарбничці наших хлопців і дівчат 12 відзнак.

Мультипризеркою ЧЄ-2016 стала Лілія Тиха. У категорії дівчат до 16 років вона зібрала повний комплект нагород: золото – в індивідуальних змаганнях на 2м частоті, срібло – на пару з Оленою Богатир і Марією Пугач у командній першості на 2м і бронзу – в особистому спринті.

Золото і срібло в своєму доробку має Дмитро Іщенко (U16). На першу сходинку він піднявся разом з Федором Карповичем і Богданом Войцехівським у командному турнірі 2м частоти. А ось в індивідуалі 2м виборов другий рядок.

У Федора Карповича, окрім вищезазначеного успіху в команді на 2м, є дві бронзи на частоті 80м. Він став третім в особистому заліку на 80м в U16, а також у командній першості цієї частоти разом з Богданом Гевчуком і Богданом Войцехівським

Значних висот дістався і Максим Дремлюга, який презентував Україну в категорії юнаків до 14 років. Особисто здобув бронзу в 2м, а також відзначився двічі командно: з Дмитром Денисенком та Євгенієм Безверхнім у 2м виборов срібло, тоді як на 80м разом з Олексієм Бумаром і Дмитром Денисенком став бронзовим призером.                     

Але і це ще не все. Так, Жанна Бадік змогла піднятися на друге місце в особистому заліку 80м серед дівчат U14. А Христина Мельник, Марія Пугач та Олена Богатир були третім на дистанції 80м серед дівчачих команд до 16 років.

Загалом за нагороди ЧЄ-2016 з “полюванна на лисиць”, як ще називають радіопеленгацію, сперечалися майже 100 юних радіолюбителів з 11 країн Європи.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *