Україна третя на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу

bodybuilding-wc2012-Maryna-AlfЗбірна України посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу з жіночого бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнесу, бікіні і чоловічого фітнесу, що завершився у польському місті Бєлосток.

Нашу країну представляли 11 спортсменів, які зуміли показати свій високий клас у протистоянні з найкращими атлетами із 37-ми країн світу і вибороти 4 медалі. Цей результат дозволяє сподіватися на успішний виступ української команди на домашньому чемпіонаті світу наступного року (13-16-го вересня 2013-го жіночий ЧС прийматиме Київ).

Українці чотири рази піднімалися на пєдестал пошани, вигравши по дві срібні та бронзові медалі. Дворазова чемпіонка світу з фітнесу серед юніорів Оксана Оробець (фітнес, понад 163 см) додала до своєї першої «дорослої» бронзи чемпіонату Європи-2012 срібну нагороду чемпіонату світу. Чемпіонка Європи-2012 Марина Альф (бодібілдинг, понад 55 кг) теж стала володаркою срібної медалі.

Харизматичний Федір Хашалов, учасник телевізійних талант-шоу «Україна має талант» і «Танцюють усі», став бронзовим медалістом чемпіонату світу-2012 в чоловічому фітнесі. Майстер спорту зі спортивної гімнастики, чемпіон України зі спортивної аеробіки, чотириразовий чемпіон світу з аеробічного фітнесу, Федір тільки з минулого року почав виступати у складі Федерації бодібілдингу і фітнесу України, а цього року вже став срібним призером чемпіонату Європи і підтвердив свою майстерність на світовій сцені.

Відновившись після травми і народження сина, якому зараз півтора рочки, показує хорошу форму і радує вболівальників високими результатами Ольга Караваєва. До бронзової нагороди чемпіонату Європи-2012 Ольга додала медаль такого ж достоїнства з чемпіонату світу (бодіфітнес, понад 168 см).

{social}

{iarelatednews articleid=»1119,1090,935″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *