Україна – в десятці кращих країн WKF Youth Cup

karate1_croatia_youth_cup_2016Нещодавно м. Умаг (Хорватія) приймало 9-й молодіжний тренувальний табір Всесвітньої федерації карате (WKF), одночасно з яким відбувся розіграш молодіжного Кубку Karate1. У турнірі та тренінг-кемпі брали участь представники 44 країн світу, серед яких українці посіла 9-е загальнокомандне місце з трьома нагородами, серед яких дві – найвищого ґатунку.

Продовжила переможне літо Поліна Гуренко. Після успіху на Austrian Junior Open 2016, де вона виборола три золотих медалі, Поліна здобула звитягу в Хорватії в змаганнях кадеток до 47 кг. Для перемоги їй знадобилося подолати опір трьох суперниць.

На один бій більше провів Микита Григоращенко, але це не зупинило його на шляху до підсумкового золота. Серед хлопців до 12 років українець виборов перше місце в 35 кг.  До речі, Микита також здобув чемпіонський титул на юніорському турнірі в Австрії, але в категорії понад 38 кг.

Максим Морозов, на відміну від австрійських змагань, на цей раз випробовував себе у вазі до 35 кг (на Austrian Junior Open 2016 він виграв категорію до 32 кг) серед 12-річних. У «золотому» двобої Максим поступився партнеру по команді, але поклав до нашої скарбнички єдину срібну відзнаку.

Ще чотирма досить високими результатами відзначилися українські каратисти. Так, на рахунку наших спортсменів одне пяте місце, два – сьомих і одне – девяте.

Загалом Україна була представлена 12 спортсменами.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *