Україна візьме участь у міжнародному турнірі з карате

karate-k1-russia13-14-го квітня в російському місті Тюмень, що в Західному Сибіру, пройде третій етап комерційної серії Всесвітньої федерації карате (WKF) «Карате 1. Прем’єр-ліга». На змаганнях очікується солідна делегація з України – аж 10 спортсменів.

Змагатимуться спортсмени не лише за рейтингові очки, медалі і грамоти, а за цілком реальні гроші, що для не розбещених державним чи спонсорським фінансуванням каратистів – дуже хороший стимул.

«До нас добратися не так просто. Тому для залучення до участі у змаганнях найкращих бійців світу ми збільшили призовий фонд, – розповідає віце-президент Федерації карате Росії, президент Федерації карате Тюменської області Андрій Потапов. – Так, переможці в особистих заліках (і в «ката», і в «куміте») отримають по 1000 євро, володарі срібних медалей – по 600 євро, а спортсмени, котрі посядуть 3-тє місце, – по 200 євро. Команді-переможцю в розділі «ката» дістанеться 1200 євро, за 2-ге і 3-тє місця – відповідно 800 і 400 євро. Також учасників змагань очікують безкоштовний трансфер в межах Тюмені та проживання в найкращих готелях міста. Розміщення переможців і призерів світових та європейських чемпіонатів 2012-го року – за рахунок організаторів». Нагадаємо, торік Україна відзначилася срібною медаллю ЧЄ, яку виборола Аніта Серьогіна.

Змагання відбуватимуться у залі, що розрахований на 2000 глядачів. Взагалі, як обіцяє президент Федерації карате Росії Сергій Соколовський, турнір пройде на найвищому рівні: «Багато хто вважає, що Сибір – це величезна холодна країна, де тисячі квадратних кілометрів займають ліси, де ведмеді гуляють прямо по вулицям. Але у Вас буде чудова нагода переконатися, що це не так, відчути теплу атмосферу цього гостинного краю і справжній європейський рівень тюменської інфраструктури».

На даний момент заявки на участь у турнірі подали спортсмени з 24-х країн світу. Очікується приїзд таких зірок карате як Рафаель Агаєв і Шахін Атамов (Азербайджан), Луїс Альберто Тревіно (Колумбія), Енес Еркан (Туреччина). Ми ж триматимемо кулаки за нашу команду на чолі зі Станіславом Горуною, який переміг на попередньому етапі Прем’єр-ліги в Нідерландах.

Бої будуть транслюватися он-лайн на сайті karatetyumen.ru/events/karate1/.

{social}

{iarelatednews articleid=»1416,1396,1386″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *