Україна – володар Кубку націй на Євро з Dragon Boat

dragon_boat_euro_2016_ukrДнями Рим (Італія) перетворився на столицю Єврочемпіонату з веслування на човнах «Дракон». У рамках European Dragon Boat Nations Championships змагалися юніори, юнаки та дорослі. «Синьо-жовта» збірна виступила приголомшливо, 20 разів піднімаючись на п’єдестал пошани. І вперше в історії проведення чемпіонатів Європи в цій дисципліні здобула Кубок націй, ставши абсолютним лідером турніру.

Виокремити варто одну з найяскравіших гонок чемпіонату – standard boat (Д-22). На дистанції 200 метрів в категорії Premier (оpen) українські спортсмени вибороли перше місце з приголомшливим відривом від спортсменів з Німеччини – на 3,3 секунди, що є рекордним розривом на такому короткому змагальному відрізку.

Наші дівчата стали абсолютними чемпіонками Європи, не поступившись лідерством на всіх дистанціях – 200, 500 та 2000 метрів.

Підсумковий результат здобутків збірної України – 12 комплектів золотих відзнак, 6 срібних і 2 бронзових. За кількістю перших місць ми вдвічі обійшли угорців, які стали другою командою Євро, і втричі – німців, третю збірню турніру.

Примітно, що «золото» континентальної першості з веслування на човнах «Дракон» українська збірна здобула вперше за шість років. Три роки тому команда вже входила до шістки кращих збірних світу. А у 2014 та 2015 роках українські веслувальники ставали бронзовими призерами європейських чемпіонатів.

Незабаром на наших спортсменів чекає нове випробування. У вересні цього року в російській столиці стартує чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон», де наша команда буде виступати у новому статусі – найкращої збірної Європи.

Окрім того, президент Федерації Валерій Моргун розповів, що на засіданні Конгресу федерацій, який відбудеться восени, прийматимуть остаточне рішення щодо країни-господарки континентального чемпіонату 2021 року. І, як запевнив очільник Федерації, «ми маємо 90%, що європейський чемпіонат проходитеме саме в Україні».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *