Україна вперше здобула нагороду ЧЄ в парному хіп-хопі

cheerleading_vienna_2016_ukrУ Відні (Австрія) цими вихідними визначили найсильніших представників континенту в черлідингу. Змагання проходили серед дорослих та юніорів, і найвищим результатом збірної України є срібло в парному хіп-хопі. Як повідомили в Національній Всеукраїнській федерації черлідингу, це принципово новий напрямок для нас.

Історичну нагороду вдалося вибороти завдяки зусиллям тандему Олександр Ушаков/Дмитро Внуков. Вони поступилися лише дуетові з Росії. «Срібний» результат українців – 406,5 очок.

Близькими до нагород ми були ще в трьох видах дорослої програми – у парному та командному джазі, а також у парному фрістайлі. Анастасії Блецько та Лілії Гаврушко не вистачило трьох з половиною балів, аби зачепитися за п’єдестал пошани у парному фрістайлі. З 396,5 балами український дует – четвертий. Трьох балів нам не достало до бронзи в парному джазі. Серафима Напрієнко та Ольга Коробенко зупинилися за крок до нагород з сумою 390,5 балів. Командно у джаз-виступі українці програли 4 бали росіянам, які в підсумку були третіми, а ми – четвертими (391,0 бал).

В юніорському турнірі Старого світу найближче до медалей були Ганна Шокотько і Єлизавета Тимофєєва. Лише два бали відділили їх від третього місця в парному фрістайлі. Їхній результат – 373,0 пункти.

6-й Чемпіонат Європи з черлідингу проходив з 1 по 4 липня 2016 року. До складу збірної України увійшли спортсмени з Києва, Чернігова, Львова, Харкова, Дніпродзержинська, Одеси, Южного, Луганська та Донецька. Українці сперечалися за нагороди у восьми видах. А загалом на ЧЄ-2016 в Австрії зібралися представники 37 країн.

Нагадаємо, на попередніх чемпіонатах Європи, які почали проводитися в новому форматі за версією Європейського черліденгового союзу з 2011 року, українки завоювали 37 медалей, 13 з яких найвищого ґатунку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *