Україна виграла командний кубок Центральної Європи з мотокросу

altНа Закарпатті, у місті Свалява, відбулися гонки командного кубку Центральної Європи з мотокросу. Україна була тут представлена відразу двома командами: до складу першої увійшли Роман Морозов, Микола Пащинський та Андрій Буренко, друга команда була представлена Андрієм Кричфалушим, Володимиром Тарасовим і Ростиславом Войцицьким. Крім того, команду міста Свалява (Юрій Наумчик, Андрій Маханьков та Юрій Цьока) можна вважати третім складом збірної.
Крім українських гонщиків, у змаганнях взяли участь перша і друга збірні Польщі, а також команда Білорусії.
Старт кваліфікаційної гонки виграв Андрій Буренко, другим від’їхав Микола Пащинський, третім – Роман Морозов. І Пащинський, і Морозов по черзі пройшли Буренка, а пізніше Андрія змогли обійти представники першої збірної Польщі, Лукаш і Кароль Кедзієрскі. На фініші Пащинський на 5,9 секунди випередив Морозова, а той у свою чергу на 4,5 секунди був швидшим за найкращого польського пілота.
За результатами двох основних заїздів дві наші команди (Україна-1 і Україна-2) піднялися на підсумковий подіум. Склад головної команди підтвердив, що є сьогодні найсильнішим, і виборов головний приз. Дві перемоги у свій актив записав Микола Пащинський. Роман Морозов взяв друге і третє місце. Здорово виступив Андрій Буренко, який у першій гонці випередив сильних поляків і срібного призера чемпіонату Європи 2011 білоруса Євгена Тилецького. У другій гонці Тилецький знову приїхав за Андрієм, що дозволило збірній Білорусії посісти лише четверте місце. На другій позиції команда Польща-1, на третій – Україна-2.
інформація – motosport.ua
{social}
{iarelatednews articleid=»872,842,820,782,781″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *