Українці Новицький і Євтехов виграли 2-й етап чемпіонату Росії з ралі-рейдів

altЗавершився другий етап чемпіонату Росії з ралі-рейдів «Симбірський тракт». Гонка складалася з чотирьох спец-ділянок, які проходили найкрасивішими місцями Ульянівської області. Траса відрізнялася великою кількістю крутих спусків і підйомів, вузькими лісовими доріжками і прямиками, що вимагають від учасників максимального майстерності та концентрації. Найсильнішим в «абсолюті» на ульянівських просторах став екіпаж український екіпаж Богдан Новицький/Віталій Євтехов.
Першого дня суперники змагалися на ССД, протяжністю близько 12 км, яка проходила неподалік Ульянівська. Найгарніша спец-ділянка поклала початок гострої боротьби за лідерство, але навіть на такому короткому відрізку не обійшлося без втрат. Проблеми з автомобілем виникли у найсильнішого екіпажу Бориса Гадасіна і Дана Щемель на автомобілі G-Force Proto, в результаті чого спортсмени не змогли продовжити гонку. 
СД-2 проходила за 100 км від Ульянівська. Замість запланованих 400 км, дистанція була скорочена до 270 км. Із самого ранку йшов дощ, але земля добре вбирала вологу і траса залишалася досить сухою, що дозволяло екіпажам тримати високу швидкість попри складність спец-ділянки. Через несподіваний виїзд на трасу цивільного автомобіля перекинувся екіпаж Антона Мельникова і Антона Ніколаєва на Mitsubishi L200 Triton. Спортсмени не постраждали, а повернутися в гонку їм допоміг екіпаж Сергія Савенка і Дениса Мальцева. Але часу було втрачено досить багато. Також проблеми виникли в екіпажів Олександра Желудова і Андрія Рудницького, Юрія Боровикова і Володимира Рогожина – вони припинили свою участь у гонці.
СД-3 у точності повторювала СД-2. Спортсмени вже були знайомі з трасою, швидкості зросли, і 3-й день змагань закінчили благополучно. І тут найсильнішими стали наші Богдан Новицький і Віталій Євтехов.
Заключний день ралі-рейду повинен був складатися зі СД-4 і СД-5, 60 і 150 кілометрів відповідно, а в результаті залишилася тільки СД-4. Старт проходив у місті Ульянівську на площі Леніна, де численним глядачам представили учасників змагань, а тих у доброму гуморі проводжали до місця старту. Траса зустріла спортсменів піщаними ділянками, калюжами і прекрасною сонячною погодою. Швидкості були високі, лідерство захопили екіпажі команди «КАМАЗ-майстер». У погоню за лідерами кинувся екіпаж Антона Мельникова і Антона Ніколаєва. Механіки команди провели грандіозну роботу, повністю відновили автомобіль після перевороту, що дозволило спортсменам показати гарну швидкість.
Підсумкові результати (абсолютний залік):
1. Богдан Новицький/Віталій Євтехов
2. Айрат Мардеєв/Роберт Аматич/Антон Шибалов
3. Сергій Савенко/Денис Мальцев
{social}
{iarelatednews articleid=»413,401″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *