Українці перемагають на кишинівському «Golden Fall»

squash_k_2В Молдові завершився відкритий міжнародний турнір зі сквошу, участь в якому взяли як професіонали, так і любителі. Сквош відомий у Молдові уже досить давно і натепер має вже чимало прихильників. Проте змагатися на рівних із нашими спортсменами молдавським сквошистам ще зарано. Значну роль в цьому відіграє поняття міжнародного досвіду, якого, в порівнянні із, приміром, нашими спортсменами, у молдавських ще дуже і дуже мало. Особливо це було помітно у матчах категорії «Pro». Поки на авансцену не вийшли кращі сквошисти України, місцевим гравцям вдавалося боротися з гостями на рівних.  Варто хоча б згадати виступ одного із найсильніших молдавських юніорів Леоніда Слава, котрий навіть зумів виграти один гейм у Дениса Подворного.  І хоч це сталося лише та тай-брейку в першій партії (загальний рахунок зустрічі – 3:1 на користь Подворного), але тим не менше… Паралельно, доклавши чимало зусиль, переміг нашого Тимофія Жолудєва  Василь Хапун – 3:0 (11:4; 15:13; 11:9).

Однак уже в 1/8 фіналу, коли до змагань долучилися кращі ракетки України – Руслан Сорочинсьий, Костянтин Рибальченко та Валерій Федорук – виступи молдавських сквошистів на турнірі завершились. Спершу Сорочинський впевнено переміг Всеволода Дубровіна – 3:0, з таким же рахунком своїх суперників – Ігоря Трифанова, Василя Хапуна та Олексіяsquash_k_1 Андрєєва — перемогли Рибальченко, Федорук та Подворний.

Таким чином, починаючи з півфіналів, турнір серед професіоналів перетворився на звичне уже для шанувальників сквошу протистояння перших чотирьох українських ракеток. Цього разу кращим виявився Руслан Сорочинський, друге місце посів Денис Подворний замкнув трійку лідерів Костянтин Рибальченко.

Не менш цікавим та видовищним було протистояння в категоріях любителів – М1 та М2. І у цих категоріях тотальної переваги на чиємусь боці вже не було, однак і тут перемога дісталася нашим Віталію Євдоченку в М1 та Андрію Голдишу в М2.

{social}

{iarelatednews articleid=»1274,1251,1220,1121″}   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *