Українці Салюк і Черепін – призери ралі Австралії

altЕкіпаж команди «Mentos Ascania Racing» у складі Олександра Салюка і Павла Черепіна досягнув найвищого результату для українських спортсменів у гонці чемпіонату світу з ралі.
Провівши ралі Австралії в рівному, впевненому темпі, Салюк та Черепін фінішували третіми у заліку Production WRC і восьмими в абсолютному заліку WRC. Таким чином, Олександр Салюк став першим гонщиком в історії українського ралі, який завоював 4 очка в заліку чемпіонату світу з ралі.
«Ми дуже раді фінішувати у трійці, – розповів після фінішу Олександр Салюк. – Їхали дуже обережно, але відчували себе цілком упевнено. Від спецділянок у захваті – вони дуже технічні, особливо – довга СД22 з її мінливим характером і покриттям, яке постійно змінювалося. На жаль, нас розвернуло за 200 м до фінішу, на цьому ми втратили близько 10 секунд. А в іншому все було чудово. Перед стартом ми не думали про якийсь конкретний результат, просто їхали у своєму темпі».
«Перший подіум екіпажу в чемпіонаті світу – це знаменна подія, – говорить штурман Павло Черепін. – У перший же день ми отримали шанс на нього, але довелося чекати фінішу гонки, щоб остаточно в це повірити. У той же час не покидає відчуття, що ми його заслужили – це головний висновок, який дозволяє нашій команді з надією дивитися в майбутнє.
Нам є, над чим працювати в екіпажі. Так вийшло, що сезон у нас цього року вийшов рваний – була чимала перерва у спільних перегонах у зв’язку з аварією у Фінляндії. Це позначилося на тому, що ми «розкочувалися» десь до середини дня. І нам потрібно домогтися їзди в повну силу хай не з першої, то хоча б з другої спец ділянки».
{social}
{iarelatednews articleid=»801,756,724″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *