Українці стали чемпіонами Угорщини з американського футболу

altГравці команд «Скіфи-ДонНТУ» (Донецьк) й «Ужгородські лісоруби» Михайло Александров, Сергій Корнєв, Кирило і Денис Мирощенкови, Денис Рибальченко, Василь Йордан, Віталій Мельник, Юрій Нагорняк, Максим Недзельський, Євген Рахімов та Павло Лесів у складі «Nyiregyhaza Tigers» стали чемпіонами Угорщини з американського футболу.
Говорячи про масштабність американського футболу в Україні, варто згадати не тільки перемоги і фіаско національної збірної, а й внесок окремих гравців українських клубів у розвиток спортивних міжнародних взаємин. Серед таких взаємин можна відзначити виступ наших гравців за команди Угорської ліги (MAFL).
У місті Дунайварош відбулася гра за титул чемпіона Першого дивізіону Угорської ліги між командами «Nyiregyhaza Tigers» і «Bekescsaba Raptors». Вихід до фіналу команди «Nyiregyhaza Tigers» був передбачуваним (саме в цій команді сконцентрувалася вся «силушка українська») – команда практично на програвала упродовж усього чемпіонату, чого не можна сказати про «Bekescsaba Raptors», вихід яких до фіналу був, м’яко кажучи, несподіванкою (ця команда була підсилена представниками сербських команд).
Пекуче сонце потроху відступало і утворило навколо багатотисячного стадіону насправді райські куточки тіні. Тренер «тигрів» скомандував гравцям залишити звичні для них місця у роздягальні і пройти для розминки в невеликий оазис в тіні стадіону. Відверто кажучи, відмінностей цієї розминки від будь-якої іншої практично не було, але настрій, який витав у повітрі, був зовсім іншим. З огляду на те, що в одному з етапів регулярного чемпіонату «Nyiregyhaza Tigers» вже перемагали «Bekescsaba Raptors», деякі гравці від початку були впевнені у своїй перемозі. Але, як відомо, така переоцінка своїх сил зазвичай розслабляє гравців і нерідко призводить до драматичних результатів. На розминці цей аспект було ліквідовано. Керівництво клубу ясно дало всім зрозуміти, що ти не чемпіон доти, доки не вийшов на поле і не переміг.
В очікуванні офіційного виходу на поле «тигри» стояли під пластиковим навісом. Це були ті хвилини, коли кожен гравець налаштовувався на гру. Шум і тріск від ударів шоломів наростав, чулися підбадьорюючі крики, які часом зливалися у справжнє ревіння. І ось прозвучала довгоочікувана команда «На вихід!»…
За підсумками жеребкування «тиграм» випав прийом м’яча. Михайло Александров сказав: «Це знак! Ми переможемо »
Перша чверть і перший тачдаун був за «Tigers». Василь Йордан зробив чудовий 10-ярдовий пас на Йозефа Мезароша, який у падінні зумів прийняти і зафіксувати м’яч. Далі був вдало виконаний екстра-поінт – Тамаш Фазекаш влучно пробив по воротах і рахунок став 7:0.
Друга чверть для «Nyiregyhaza Tigers» також була результативна – «Тигри» зробили два тачдауни. Спершу уболівальники побачили чудовий пас від Василя Йордана на 20 ярдів на Крістіана Сабо, а потім бігову комбінацію з 5-ярдовим виносом Адама Маккая і хорошу двоочкову реалізацію у виконанні Василя Йордана. Рахунок у грі – 21:0. У третій чверті знову відзначилися гравці «Nyiregyhaza Tigers». Успіх команди складався з трьох епізодів: кікер Тамаш Фазекас зумів реалізувати філд-гол на відстані від воріт в 50 ярдів – 24:0; Адам Маккай здійснив 6-ярдовий забіг у залікову зону суперника, за цим пішов екстра-поінт у виконанні Тамаша Фазекаса – 31:0; Йозеф Мезарош прийняв 35-ярдовий пас від Василя Йордана – 37:0.
Та все ж «Raptors» вдалося занести один тачдаун і успішно виконати екстра-поінт, уникнувши поразки «на суху». Підсумковий результат гри – 45:7 на користь «Nyiregyhaza Tigers».
{social}
{iarelatednews articleid=»640,609,544,496,254″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *