Українці станцювали у фіналі чемпіонату Європи

dance-euro-champ-10dances-Lyatov-MyshkoВ Угорщині відбувся чемпіонат Європи з танцювального спорту у програмі 10 танців. Це своєрідне двоборство, що об’єднує латиноамериканську (самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв) та європейську (повільний вальс, танго, повільний фокстрот, віденський вальс, квікстеп) програми.

На паркет вийшли 32 пари, причому кожна країна мала змогу заявити лише один танцювальний дует. У маститій компанії відмінно себе проявили українці – Володимир Лятов і Вероніка Мишко. Подолавши три попередніх раунди, вони увійшли до шістки найкращих і отримали право виступити у фіналі. Там Володимир з Веронікою теж не знітилися, але до медалей трохи не дотягнули – судді поставили їх на підсумкове п’яте місце.

Володимир Лятов і Вероніка Мишко – представники ужгородської танцювальної школи. Вони постійні партнери, ось уже півтора десятки років танцюють разом. З кожним новим сезоном молоді спортсмени (обидва 1989-го року народження) виступають усе більш впевнено. Зокрема, цього року вони мають перемоги на турнірах під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF) у німецькому Дрездені (10 танців) та у своєму рідному Ужгороді (латина і стандарт), срібло турніру у Києві (стандарт), бронзу змагань в італійському Ріміні (стандарт), танцювали у фіналах московських змагань (10 танців і стандарт). Завдяки високим результатам в рейтингу 10 танців WDSF Лятов і Мишко піднялися вже на 13-те місце.

Чемпіонами Європи нинішнього року стали представники Німеччини Антон Скуратов і Альона Юхлін. Срібні медалі в пари зі Словенії Міха Водікар-Надя Бичкова, бронза дісталася дуету з Фінляндії Яак Вайномаа-Тайна Савікуркі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1499,1480,1475,1512«}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *