Українці стартували на чемпіонаті світу з «Комбінованої піраміди»

billiard-Dmytro-BilozerovЗамість стукоту шахтарської кирки і гуркоту відбійного молотка – стукіт більярдних куль: у знаменитому своїми вугільно-добувними шахтами російському місті Кемерово розпочався чемпіонат світу зі спортивного більярду у дисципліні «Комбінована піраміда» серед чоловіків.

Учасників на турнір заявлено менше, ніж торік, 62 проти 98, але представлено одразу 28 країн, що насправді вражає як для «російського більярду». Випробовують власні можливості в чемпіонаті з «Комбінованої піраміди» і майстри інших дисциплін: пулісти Венсан Факе з Франції та Алекс Борг з Мальти, ціла низка снукеристів, серед яких і колишні профі Каспер Філіпяк з Польщі і Крістіан Хельгасон з Ісландії, англієць Лі Річардсон, голландець Йоріс Маас, бельгієць Петер Буллен.

На змаганнях взяли старт і п’ятеро українців. Прикро, але пройти перше коло без втрат нашим більярдистам не вдалося. Павло Родіонов з рахунком 2:6 поступився казахстанцю Куанишу Абласову, майстерному й амбітному опоненту, який поки не може похвалитися серйозними титулами, але вже не раз перемагав найсильніших гравців.

Інші четверо доволі переконливо виграли свої матчі і пройшли до однієї шістнадцятої фіналу. Чемпіон України-2013 у цій дисципліні Дмитро Білозеров та Олександр Паламар не віддали суперникам (відповідно фіну Карі Тімоссарі та ізраїльтянину Вадиму Польовому) жодної партії – 6:0. Ярослав Тарновецький з рахунком 6:2 переміг Изитбека Ратбекова з Киргизстану, а Олександр Бедевка з рахунком 6:3 – його співвітчизника Качкинбая Нурумбетова.

У четвер в Кемерово буде зіграно матчі другого кола. Суперники в наших хлопців будуть уже значно серйозніші: Дмитра Білозерова чекає чинний чемпіон світу Олександр Чепиков (Росія), Олександра Паламаря – Андрій Фрейзе (Росія), Олександра Бедевку – Юрій Пащинський (Росія), а Ярослава Тарновецького – Сергій Крижановський (Молдова). Спрогнозувати результат доволі складно, будемо просто щиро вболівати за Україну.

{social}

{iarelatednews articleid=»1371,1299″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *