Українці стартували на Кубку світу з боулінгу

altЗбірна України зі спортивного боулінгу у складі чинних чемпіонів країни Дарини Ковальової та Михайла Каліки розпочала змагання за перемогу у Кубку світу, що проходить в Йоганнесбурзі (ПАР).
Як передає з місця подій Сергій Ковальов, уся команда зустрілася 28 листопада в Йоганнесбурзі. Наступного дня відбулася неофіційна практика. І тренерська команда (Рон Хетфілд і Оксана Фанигіна) і спортсмени працювали дуже дружно, злагоджено, з настроєм. Три години пролетіли непомітно. Боулінг-центр – два зали по 12 доріжок в кожному. Атмосфера святкова, дружелюбна. Увечері відбулося дуже незвичайне відкриття. Воно проходило в Центрі-музеї пива. і поки проходив парад учасників та вітальні промови, організатори пропонували всім охочим величезний вибір пива, безалкогольних напоїв та закуски. А перед входом не переривався виступ фольклорного ансамблю – дуже екзотичне видовище, всім дуже сподобалося. 30 листопада відбулася офіційна практика, а напередодні пройшли перші ігри Кубку світу. Час тут такий же, як і в Україні, тому акліматизація пройшла нормально».
Відмінну форму у перших своїх запусках продемонстрував Михайло Каліка. У 10 іграх наш чемпіон показав середній результат 235,57 очка і наразі посідає 6-те місце. Найкращий показник в одній грі – 277 очок. Михайлу залишилося провести ще 10 ігор кваліфікації, після чого до наступного етапу боротьби за медалі пройдуть 24 найкращих боулера. Лідирує австралієць Джейсон Бельмонте, який єдиний поки зіграв ідеальну гру – 300 очок. 
Дарина Ковальова встигла зіграти лише 5 ігор. Вона посідає 22-ге місце із середнім результатом 199,80. Щільність у турнірній таблиці жіночого турніру дуже висока, відставання Даші від восьмого місця складає лише 76 кегель, а попереду ще 15 ігор.
{social}
{iarelatednews articleid=»798,608,467″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *