Українці в призах на молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння

climbing-speed-youth-euro-cupУ французькому містечку Шамоні завершився 4-й етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість». Українська команда виборола три медалі – срібну і дві бронзові.

Змагання проводилися у трьох вікових групах: юніори (1994-95 роки народження), старші юнаки (1996-97 р.н.) та молодші юнаки (1998-99 р.н.). Бігали спортсмени на еталонному 15-метровому стенді.

Бронзову нагороду у групі юніорок здобула 18-річна харків’янка Маргарита Захарова. Найкращий свій час – 11,15 с – вона показала у півфіналі, але для виходу у фінал цього не вистачило. У забігу за бронзу Маргарита обійшла подругу по команді Надію Катанову з Одеси.

У змаганнях наймолодших учасників одразу двоє українців потрапили на п’єдестал. 14-річний Костянтин Павленко став другим (найкращий час – 7,52 с), а на рік за нього старший Костянтин Дмитрієв – третім (найкращий час – 9,46). Обидва хлопці – вихованці одеської школи скелелазіння. У загальному заліку після чотирьох етапів вони так само посідають друге і третє місця відповідно.

Загалом молодіжний Кубок Європи у дисципліні «швидкість» складається із семи стартів, найближчий з яких пройде 22-23-липня в іншому французькому містечку Аржентьєр.

В Шамоні ж сьогодні розпочинається чемпіонат Європи серед дорослих у видах «швидкість» і «складність». Україну представляють одразу 15 скелелазів.

{social}

{iarelatednews articleid=»1531,1516″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *