Українці вдало виступили на чемпіонаті Європи з традиційного ушу

wushu_news_4eЦього року зовсім невеликий склад збірної команди України з ушу (приблизно одна третина складу) взяла  участь у черговому Європейскому старті серед дорослих та юніорів. Майже книжкова історія хто як добирався до місця змагань. Частина летіла, частина їхала автобусом, частина своїм особистим транспортом. Як, наприклад, частина маріупольських спортсменів та тренерів, які змогли взяти участь у чемпіонаті тільки завдяки тому що болгарська сторона погодилася взяти на себе всі затрати, як у розміщенні, харчуванні, транспорті під програму реабілітації дітей з Маріуполя після обстрілу міста! Шана і подяка заступнику губернатора Старозагорської області Маноїлу Манєву, без якого це було неможливим!

Наступний сюжет: все програмне забезпечення та технічне забезпечення чемпіонату взяла на себе Українська федерація ушу. Знову ж таки — Віталій Болдирєв надав все спорядження для суддівства (компьютери, комунікації і т.п.), Руслан Осіпов допоміг у забезпечинні транспортом, Вячеслав Штейнберг відпрацював головним технічним секретарем змагань всі десять днів, Олексій Носач та Володимир Федорцов відпрацювали на відмінно суддями на змаганнях! Жодного збою програми та роботи суддівства.

Президент Української федерації ушу звітує за свою роботу на черговому Конгресі європейської федерації ушу: «wushu_news_4e_2 23 країни з 32 взяли участь у Конгресі. Кворум відбувся і ціла низка доленосних рішень прийнята. Внесені зміни до статуту федерації, вирішено дисциплінарне покарання для турецької федерації подовжити до строку вибачення, внесено зміни до Європейської Дуань системи, розширити вагові категоріїї у юніорів та юніорок,стандартизувати програмне забезпечення, форму, взуття та зброю для змагань, проведення наступних двох чемпіонатів Європи у Тбілісі, Грузії.

І основною лінією Конгресу була доповідь Президента Міжнародної федерації ушу, віце-президента МОКу пана Ю Цзайціна, який доповів про невпинні дії включення ушу до Олімпійської програми та розвитку ушу в світі та включення виду до Універсіади!

wushu_news_4e_3Що стосується змагань, то рівень значно виріс з минулими роками, як у спортсменів так і у організаторів. Я дуже задоволений виступом українських спорстменів. Мені здавалося, що наш Гімн звучав практично через раз.І кожного разу: «Слава Україні!» Ще хочу відмітити тісну та дружнью співпрацю нашого тренерського колективу. Всім красно дякую за прекрасні змагання!»

І можна підвести лінію серед дорослих: золотих — 12, срібних — 12, бронзових — 10, юніори: золотих — 9, срібних — 12, бронзових — 1. Загалом Збірна команда України опинилась на другій сходинці у командному заліку!

Прес-служба Української федерації ушу.

{social}

 {iarelatednews articleid=»1948,1932,1878″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *