Українці відправилися на Кубок світу з пейнтболу

alt20-23-го жовтня у Полк Сіті, США, вже вкотре відбуватимуться змагання на Кубок світу з пейнтболу. Кілька років поспіль це пейнтбольне дійство проводиться у парку «Fantasy of Flight» («Фантазія польоту»).
Цього року на участь у Кубку світу зареєструвалось 278 команд з 18-ти країн світу. Україну представляють 3 команди з Києва: «Hulk» у Дивізіоні 3, «Hulk X.O.» і «ZZ Top» у Дивізіоні 4.
Щороку пейнтбольний сезон завершується Кубком світу – найвідомішими, найчисельнішими та найяскравішими пейнтбольними змаганнями, що проводяться компанією «Paintball Sports Promotions» за участі представників усієї пейнтбольної індустрії світу.
Окрім турніру, це саме той захід, де вперше демонструється нове пейнтбольне обладнання, твориться історія спорту. Саме тут команди і компанії можуть показати себе з найкращої сторони – або ж програти. Кожного жовтня на Південний Схід США з усіх куточків світу з’їжджаються команди та компанії, щоб довести всім, що вони – найкращі.
Блоггери та фотографи заздалегідь планують, як першими прокрастися туди та вихопити новини про останні технгології, наймодніші тренди та найновітніший дизайн. Власники магазинів та ігрових майданчиків від Сіетлу до Бостона формують тут замовлення на весь 2012 рік.
У суботу й неділю (22-23 жовтня) «PSP Events» транслюватиме наживо все, що відбувається на Кубку світу. Трансляції з поля «ПРО» можна буде переглянути на сайті http://www.pspevents.com.
Коментувати трансляції буде Метті Маршал та його гості в студії, зіркові гравці Нікі Куба (Nicky Cuba), Тревіс Леманські (Тravis Lemanski), Глен Такемото (Glenn Takemoto).
{social}
{iarelatednews articleid=»822,661,639,575,346″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *