Українці вибороли 7 нагород на World Mind Games 2014

wmg_newsУ Пекіні днями завершились IV World Mind Games 2014 – мультиспортивні змагання, що відбуваються раз на рік під егідою SportAccord. На WMG традиційно були представлені такі види спорту, як шахи, шашки, спортивний бридж, го та сяньци. За 24 комплекти нагород турніру  змагалися представники більш як 40 країн.

Україну на Іграх представляли Анна Музичук, Марія Музичук, Анна Ушеніна, Василь Іванчук та Руслан Пономарьов, вони грали у шахи («рапід», «бліц», «баскська система»), а також Вікторія Мотричко, Даря Ткаченко, Юрій Анікеєв та Артем Іванов, які боролися за медалі у змаганнях із шашок («рапід», «бліц», «супер бліц»).

В підсумку наші спортсмени здобули два золота, срібло, чотири бронзи та посіли четверте загальнокомандне місце. Першими стали росіяни, на другому місці збірна Китаю, на третьому – збірна Нідерландів.

Отже, золоті медалі Всесвітніх інтелектуальних ігор здобули Вікторія Мотричко в «супер бліці» та Даря Ткаченко в «бліці». Крім цього, в активі дівчат є ще й бронзові нагороді – в «рапіді» у Вікторії та «супер бліці» у Дарї. Ще одну нагороду в шашках («бліц») виборов Юрій Анікеєв, у нього бронза.

Щодо шахів, то тут маємо дві бронзових медалі, які отримали Анна Музичук («бліц») та Анна Ушеніна («рапід»).

{social} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *