Українці з повним комплектом медалей на чемпіонаті світу з армспорту


У польському місті Гдиня відбувся 35-й чемпіонат світу з армспорту. На змагання з’їхалося більше тисячі силачів – 1118 спортсменів із 44-х країн, які виступали у дорослому, юніорському, юнацькому і ветеранському заліках, а також у турнірі для атлетів з обмеженими фізичними можливостями. Це абсолютний рекорд за усю історію армреслінгу під егідою WAF (World Armsport Federation).

Перше, що відзначили учасники та гості чемпіонату, це відмінна організація, і навіть не на тлі кількох попередніх провальних ЧС, а за багато років. Змагання проходили у сучасному спортивному комплексі, у залі з атмосферним світловим оформленням та повним технічним «фаршем», включаючи монітори для більш зручного перегляду поєдинків та місця для роботи журналістів і операторів.

Звісно, перлиною чемпіонату світу, навіть попри відсутність з різних причин кількох провідних рукоборців (в тому числі, український фаворитів Рустама Бабаєва, Артема Тайнова й Андрія Пушкаря), стала напружена і безкомпромісна боротьба серед дорослих. Збірна України традиційно опинилася у числі найкращих.

Зокрема, у боротьбі на ліву руку вкотре блискучим виступом відзначилися ветеран Дмитро Безкоровайний (до 55 кг; друге місце посів тут також українець – Назарій Іваницький) та молодий, але так само непереможний, Олег Жох (до 75 кг). У ваговій категорії до 85 кг за відсутності легенди армреслінгу Рустама Бабаєва перемогу впевнено здобув наш надзвичайно сильний і технічний спортсмен Євген Прудник, який в останні роки заявив про себе як про справжню зірку. Срібло у цій вазі дісталося ще одному представнику України Мгеру Мусаеляну. У жінок чергове своє золота виборола харківянка Вікторія Ілюшина (до 55 кг). Шкода, але подруги по команді Вікторію не підтримали і не зуміли поповнити медальну скарбничку за результатами боротьби на ліву.

На правій Ілюшина повторила свій «золотий» успіх, а Аліна Голубєва (до 70 кг) узяла бронзову нагороду. У чоловіків же єдину медаль – найвищого ґатунку – виборов Євген Прудник.

Також відзначаємо успішні виступи наших юніорів (до 21 року). Медалістами стали: Марина Левченко (до 50 кг, ліва і права рука – золото), Анастасія Гончаренко (до 55 кг, ліва рука – золото, права рука – бронза), Ольга Теплова (до 60 кг, ліва рука – золото), Ольга Дячук (до 70 кг, права рука – срібло), Ксенія Безугла (до 70 кг, ліва рука – бронза), Роман Агаєв (до 55 кг, ліва і права рука – бронза), Ігор Пасіка (до 85 кг, ліва і права рука – срібло), Андрій Соколовський (до 85 кг, права рука – бронза), Євген Третяк (до 90 кг, права рука – бронза), Сергій Соляник (+90 кг, ліва і права рука – срібло).

{social}

{iarelatednews articleid=»1532,1485,1419″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *