Українець Богдан Новицький спробує закріпити лідерство у чемпіонаті Росії з ралі-рейдів

altТрохи менше тижня залишається до старту найпрестижнішого і найбільш складного третього етапу чемпіонату Росії з ралі-рейдів. Учасникам національної першості в рамках міжнародної марафону «Шовковий шлях. Дакар серія» належить подолати виснажливу гонку з Москви до Астрахані, загальна довжина якої становитиме 2004 кілометри, з яких 1161 км треба буде пройти в швидкісному режимі. 

Переможців та призерів етапу чемпіонату Росії на бівуаці в Астрахані вітатимуть учасники міжнародної гонки, для яких це буде тільки половина шляху до олімпійського Сочі. Але це буде тільки 12 липня, а трьома днями раніше сорок екіпажів на позашляховиках і вантажівках пройдуть передбачені регламентом необхідні формальності і поставлять свої готові до гонки бойові автомобілі в закритий парк на Червоній площі у Москві, де відбудеться урочиста церемонія відкриття змагання. Триденний ралі-рейд має коефіцієнт 1,3 і може внести серйозні корективи в турнірну таблицю чемпіонату Росії, тому боротьба очікується наднапружена.
Після двох перемог на двох етапах чемпіонату Росії у Бєлгороді і Ульяновську перше місце в абсолютному заліку посідає український пілот Богдан Новицький (31 з половиною очко), який пілотує 400-сильний прототип G-Force Proto. Найближчим його переслідувачем на автомобілях класу Super Production є Сергій Савенко, який яскраво виступив на Ульяновській гонці (ГАЗ 69), який має у своєму активі 12,1 очка і ділить третє місце з Олександром Бараненком. Однак теоретичні шанси на чемпіонську корону ще зберігають титуловані Борис Гадасін (G-Force Proto), Олександр Желудов (Nissan Frontier) та Олексій Беркут (Mitsubishi Pajero). Ці пілоти не мають поки жодного очка через сходження з дистанції з технічних причин на попередніх етапах, але будуть прямими конкурентами лідера чемпіонату на «Шовковому шляху» і постараються переломити ситуацію у турнірній таблиці на свою користь.
{social}
{iarelatednews articleid=»615″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *