Українець Дмитро Герасименко третій у заліку чемпіонату Європи з водно-моторного спорту

altУперше за останні роки український пілот на чемпіонаті Європи в гонках на скутерах класу О-250 піднявся на третю позицію – Дмитро Герасименко за підсумками двох етапів чемпіонату має всі шанси стати призером і поборотися за медалі найвищого ґатунку.
Другий етап європейської першості з водно-моторного спорту проходив в Угорщині. Наш гонщик показав четвертий результат у класі і в загальному заліку вийшов на третю позицію.
Суперниками тридцятирічного спортсмена з Дніпропетровська були пілоти з семи країн світу. Серед них багато іменитих, які раніше вже здобували титули чемпіонів світу та Європи. Український гонщик боровся на рівних. На даному етапі показати кращий результат Дмитру Герасименку завадив випадок – під час гонки по Дунаю його скутер зіткнувся з плаваючим під водою предметом і пошкодив гвинт. 
Загальним результатом в чемпіонаті континенту задоволений і сам Дмитро, і президент Національної Федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук.
«Наша федерація і проект «Український дух» вже давно підтримує перспективних спортсменів. Дмитро Герасименко один з них. Ми зробимо все для того, щоб він міг гідно закінчити сезон європейської та світової першостей. У нього є всі шанси бути на європейському подіумі», – заявив Віктор Шемчук.
Дмитро займається водно-моторним спортом 16 років і останні два роки гідно представляє Україну на всіх міжнародних змаганнях.
Сьогодні він і інший український пілот Олексій Чендеков готуються до чемпіонату світу в гонках на скутерах класу О-250, який пройде у Фінляндії з 14-го до 16-го липня.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *