Українець став призером чемпіонату Європи з водно-моторного спорту

altУкраїнський гонщик Дмитро Герасименко на фінальному етапі чемпіонату Європи з перегонів на скутерах класу О-250 зумів вибороти третє місце в загальному заліку.
Упродовж усього сезону 2011 року Дмитро Герасименко наступав на п’яти фаворитам водно-моторних перегонів на скутерах класу О-250 – одного з найпопулярніших в серії Міжнародного водно-моторного союзу (UIM). Гоночні скутери з об’ємом двигуна 250 кубічних сантиметрів розвивають на воді швидкість до 180 кілометрів на годину. Зазвичай чемпіонат Європи в цьому класі збирає найкращих світових спортсменів, і тому боротьба між командами пілотів і техніків ведеться дуже запекла. Не став винятком і цей сезон. Від етапу до етапу розміщення призерів у турнірній таблиці змінювалося, розрив між претендентами на нагороди був надзвичайно малий. Все вирішилося на фінальному етапі чемпіонату в Італії.
Команда Національної федерації водно-моторного спорту, яка виступала під прапорами проекту «Український дух», приїхала в Італію налаштована на перемогу. Хороші результати України на попередніх етапах давали змогу поборотися за бронзу і вийти на подіум для нагородження в європейській першості. І Дмитро Герасименко свого шансу не втратив – попри певні технічні труднощі і проливний дощ він залишив позаду найближчих суперників і за підсумками чотирьох етапів європейської першості завоював бронзову медаль. На подіумі він перебував у гідній компанії – срібло отримав англієць Джуліан Кодлінг, який раніше встановив світовий рекорд швидкості для скутерів цього класу, а чемпіоном Європи, як і торік, став Рене Бенке з Німеччини.
Дмитро Герасименко переконаний, що його перемога – це лише перша ластівка. Вже зараз він будує плани на наступний рік і має намір у команді спортсменів «Українського духу» поборотися за нагороди першості світу.
Заключним акордом нинішнього сезону у водно-моторному спорті стане виступ українських гонщиків 6-13-го листопада на чемпіонаті світу в Кі-Уест (Флорида, США). В Америці команда у складі Віктора Шемчука, Олексія Чендекова, Андрія Лисенка та Дмитра Герасименка побореться за нагороди в найпрестижнішому класі водно-моторних перегонів у відкритому морі.
{social}
{iarelatednews articleid=»751,727,708,675″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *