Українець зіграв у баскетбол на Алькатрасі

altНа тюремному подвір’ї легендарного острова Алькатрас пройшов фінал змагання Red Bull King of the Rock 2011, який зібрав 64 найкращих атлета з 13 країн світу.
Доводити свою майстерність у грі в баскетбол сам на сам учасникам належало серед стін, за якими ховалися зловісні тюремні камери. Але «Царем гори» може бути тільки один і в кінці вечора корону найкращого приміряв Хью Джонс з Вашингтона.
У 2010 році змагання Red Bull King of the Rock стали першим спортивним заходом, який пройшов на території колишньої в’язниці Алькатрас. Почавши з шести кваліфікаційних відборів Східного узбережжя США, у 2011 році змагання розширило свою географію і отримало міжнародний статус, а в Алькатрас з’їхалися гравці не тільки зі США та Канади, а й Європи, у тому числі – і з України.
Сама концепція гри сам на сам не залишає місця слабким – тут нікому віддати пас, ніхто не прийде на допомогу заслоном. Є тільки ти, твій суперник і м’яч, який треба відправити у кошик. Цього вечора в Алькатрасі обрані вболівальники і гості змагань стали свідками захоплюючих баталій на чотирьох майданчиках. Чинний «Цар гори» Айжа Боуман знову виступив сильно і пройшов до топ-16. Але на цьому його шлях закінчився – у третьому раунді він не зумів пройти Делейна Фінлі з Норфолка.
Стрімкий розвиток подій на майданчиках підійшов до логічної кульмінації, коли на фінальну битву вийшли Хью Джонс і Ленс Перік. Початок вирішальної сутички показав, що це дуель гравців різних стилів. Джонс домінував під кільцем, а Перік не відставав, точно виконуючи далекі кидки. Однак з розвитком матчу все чіткіше вимальовувалася перевага Джонса, який, вирвавшись вперед, більше не озирався назад. Фінальний свисток зафіксував перемогу гравця з Вашингтона з рахунком 18:9.
Був цього вечора на Алькатрасі і український прапор. Сергій Алфьоров, переможець національного відбору, прибув до Штатів, щоб кинути виклик найкращим вуличним баскетболістам світу. Україна була однією з небагатьох європейських країн, яким випала честь «виставити» свого атлета для участі у фіналі Red Bull King of the Rock 2011.
 Нашому спортсмену довелося непросто і його шлях до фіналу закінчився вже в першому раунді, де Сергія чекав двобій з дуже міцним суперником – Тоні Лі, котрий потрапив в Алькатрас, вигравши кваліфікацію у Бостоні, який називають спортивною столицею США.
{social}
{iarelatednews articleid=»812,769,726,625″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *