Українець Костянтин Павленко став віце-чемпіоном Європи зі скелелазіння!

Молодіжний Чемпіонат Європи зі скелелазіння, який відбувся у м. Перм (Росія), отримав своїх переможців. В перший змагальний день на найвищому скелодромі Росії «Скала» відбулась кваліфікація у дисципліні складність. Другого дня вже дізнались переможців, а третього — кваліфікація та фінали у швидкості.

Участь у змаганнях взяли понад 240 спортсменів з 18 країн світу. Україну у дисципліні представляв чемпіон світу серед молоді одесит Костянтин Павленко. Він завершив кваліфікацію з найкращим результатом у своїй групі та посів третє місце у 1/4 финалі та друге місце у півфіналі.

Головним суперником Костянтна за чемпіонський титул у турнірі був Російський спортсмен Лев Рудацький (дворазовий чемпіон Європи (2013, 2015 рр.) у швидкості). І лише одна десята секунди відділила нашого співвітчизника від першої сходинки п’єдесталу. Таким чином Костянтин став срібним призером молодіжного чемпіонату Європи.

Також, варто зазначити, що відповідно до правил Європейської федерації скелелазіння, підсумковий Кубок присвоюється за участь в етапах Кубку Європи та чемпіонаті Європи. На попередніх трьох етапах наш спортсмен впевнено перемагав. Тож, за результатами всіх змагань українець тепер став володарем Кубку Європи 2017 року серед юніорів.

Як повідомляє «4sport.ua», цей змагальний сезон був для Костянтина останнім серед юніорів.  

Вітаємо з чудовим завершенням одного з етапів спортивного життя та бажаємо ще цікавішого продовження кар’єри!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *