Українець у топ-5 на КС-2017 з льодолазіння в Кореї

 ice_climbing_cheonsong_sypavin

Нещодавно в місті Чеонгсонг (Корея) відбувся третій етап цьогорічного розіграшу Кубку світу з льодолазіння. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з 15 країн, де Україну представляв найсильніший льодолаз – Валентин Сипавін з Харкова.

Під час кваліфікаційної стадії в дисципліні «складність» українець показав другий результат, діставшись ТОПа траси. Наступний раунд – півфінальний – подолав сьомим, потрапивши до переліку 18 фіналістів. У боротьбі за нагороди Сипавін замкнув топ-5 змагань.

Переможцем у «складності» став господар етапу – Парк Хі Йонг. Швейцарець Глаттард Йаннік був другим. Третім фінішував Максім Томілов з Росії.

За підсумками трьох етапів найкращий результат Валентин наразі продемонстрував у США. В рамках першого етапу Кубку світу 2017 року він здобув срібло в лазінні на швидкість. У Пекіні (Китай), який приймав другий етап КС, Сипавін посів 17-й рядок у складності.

Наступний – четвертий – етап відбудеться на гірськолижному курорті Саас-Фее (Швейцарія) 20-21 січня 2017 року.

Додамо, під час минулорічного розіграшу Кубку світу з льодолазіння корейський етап видався найвдалішим для Валентина Сипавіна. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *