Українка здобула срібло на одному з найбільших фестивалів з боулдерингу в Європі

adidas_rockstar_2016_zakharova_margoНещодавно в Штутгарті (Німеччина) на території Porsche-Arena відбувся один з найбільших в Європі спортивних фестивалів з боулдерингу «Adidas Rockstars 2016». Ця подія складається з двох турнірів – для найсильніших спортсменів світу та аматорів. В обох видах змагань взяли участь представники України, які у підсумку здобули одну медаль.

Дістатися нагород вдалося Маргариті Захаровій з Харкова, яка брала участь в любительському турнірі під назвою GORE-TEX Be a Rockstar 2016. За головний приз у цьому турнірі боролися 38 жінок і 94 чоловіка. Захарова впевнено подолала кваліфікацію, вийшла у фінал, де стала срібною призеркою. Попереду була лише представниця Ірану, тоді як позаду залишилася спортсменка зі Швейцарії.

Відзначимо, що перемога в GORE-TEX Be a Rockstar 2016 дає автоматичний пропуск у фінал Adidas Rockstar наступного року. Ось в такий спосіб, вигравши любительські змагання в 2015 році, до складу найсильніших боулдеристів планети на Adidas Rockstars 2016 потрапив українець Сергій Топишко. Після досить непоганого виступу на Чемпіонаті світу в Парижі, де Сергій увійшов до топ-15, він був близьким до виходу у фінальну частину змагань у Штутгарті. Однак цьому завадила одна зайва спроба під час подолання проблеми. Результат – 8 місце на Adidas Rockstars 2016. Загалом у турнірі іменитих боулдеристів взяли участь 27 жінок і 37 чоловіків. Сергій Топишко був єдиним представником України в цих змаганнях.

А ось на GORE-TEX Be a Rockstar 2016, окрім Маргарити Захарової, виступили ще вісім українських скелелазів. У топ-20 змагання завершили Микола Силевич (11-е місце), Ксенія Мельникова (17-е) та Сергій Карпін (19-е). До перших тридцятих спортсменів увійшли також  Павло Векла (23-е), Анна Угарова (24-е), Євгеній Ткаченко (26-е) і Антон Кухар (29-е). А Валентин Кузнецов посів місце на початку восьмого десятку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *