Українки – мультичемпіонки турніру з сумо в Молдові

sumo_moldova_open_2016У столиці Молдови вперше розіграли нагороди міжнародного турніру з сумо «Moldova Open». Відправились до Кишинева й найсильніші представники українського сумо, включно з титулованою Аліною Бойковою, за плечима якої перемоги на Всесвітніх іграх, чемпіонатах світу та Європи.

У Молдові Аліна двічі стала першою. Спершу у вазі до 65 кг, а потім – в командній зустрічі, разом з Мариною Максименко, Іванною Березовською та Марією Дрбоян. Перемога цієї четвірки в команді досить закономірна, адже всі вони були серед найкращих у своїх вагових категоріях: Марина – чемпіонка в 85 кг, Іванна – в понад 95 кг, а Марія виграла абсолютну. Окрім того, Дрбоян та Березовська мають ще по сріблу. Перша була другою після Березовської в +95 кг, тоді як друга фінішувала позаду Дрбоян в абсолютці.

У чоловічому індивідуальному турнірі чемпіонами в Молдові стали Владислав Журавльов (92 кг) та Даіаурі Важа (100 кг). У командній першості наші чоловіки вибороли другу сходинку підсумкового протоколу – це Сергій Соколовський, Антон Чуєв й Анатолій Хлюстін. Варто додати, що всі троє також відзначилися в особистих змаганнях. Соколовський був другим в абсолютній категорії та третім в +115 кг. А Чуєв та Хлюстін до срібла в команді додали такі ж медалі в 85 кг і 92 кг відповідно.

Окрім вищезазначених спортсменів, з відзнаками додому повертаються ще вісім сумоторі з України. Срібні відзнаки на рахунку Світлани Тросюк (65 кг) і Вікторії Рогової (95 кг); бронза в Марини Круглової (73 кг), Анни Василенко (80 кг), Костянтин Булатов (85 кг), Дмитро Чмихов, Артур Таран (обидва – 115 кг) і Максим Олешко (абсолютна категорія).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *