Українки взяли бронзу на командному ЧС-2016 з більярду

billiard_kovalchuk_tuchak_2016У Ростові-на-Дону (РФ) завершився Чемпіонат світу 2016 року з вільної піраміди серед чоловічих та жіночих команд. Повторити досягнення минулого року – золото і срібло змагань – не вдалося, однак наші представники не залишилися без відзнак.

Анастасія Ковальчук з Кременчука і Тетяна Тучак з Вінниці зуміли дістатися призового подіуму, змінивши срібло-2015 на бронзу-2016. У півфіналі вони боролися з господарками, які потім стали чемпіонками. Наші дівчата поступилися з рахунком 1-4 по партіях. Додамо, обидві дівчини є призерками останнього чемпіонату України з комбінованої піраміди.

У чоловіків цьогоріч українці зупинилися дуже далеко від нагород. Найвищий результат показали Артем Моісеєнко з Дніпра та Павло Радіонов з Донецька. Вони дісталися лише 1/4 фіналу, розділивши у підсумковому протоколі 5-8 позиції. Чемпіони світу в команді 2015 року Євген Новосад з Києва й Артур Півченко з Запоріжжя цим літом задовольняються місцем в четвертому десятку, зумівши подолати тільки перше коло турніру.

Нагадаємо, днями ми повідомляли про потрійний успіх юних українських більярдистів на першості планети з динамічної піраміди. Окрім того, нещодавно приємно вразив Віталій Пацура, який став найрезультативнішим гравцем європейської збірної у матчі проти американських однолітків.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *