Українки здобули срібло на чемпіонаті світу з більярдного спорту!

В Ростові-на-Дону (Росія) відбувся командний чемпіонат світу  в дисципліні «Вільна піраміда». За нагороди на турнірі змагалися 16 жіночих і 32 чоловічих команд з 13-ти країн світу.

Україну на змаганнях представляли чотири чоловічі та дві жіночі команди. У підсумку команда наших співвітчизниць у складі: Анастасія Ковальчук-Тетяна Тучак здобула срібну нагороду світової першості.

Як повідомляє Федерація спортивного більярду України, третій рік поспіль команда у складі Анастасії Ковальчук та Тетяни Тучак приносить Україні медалі командного чемпіонату світу з «Вільної піраміди». Незважаючи на поразку у першій зустрічі, Тетяна та Анастасія стали єдиними з української збірної, хто зміг зіграти за фінальним столом на турнірі.

Ковальчук і Тучак у півфіналі обіграли російську пару Максимова — Трофименко (4:1), але у фіналі поступилися іншій – Миронова — Мілованова (0:4). Зауважимо, що саме останнім українки й поступилися у вищезгаданій першій зустрічі.

У чоловіків українські пари Дмитро Білозеров — Артем Моісеєнко й Андрій Клєстов — Володимир Перкун розділили 5 та 8 місця.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *