Українська федерація ушу готується до нового сезону

wushu-seminar-brovary

Українська федерація ушу під патронатом Спортивного комітету України провела Всеукраїнський атестаційний семінар.
За словами президента Федерації Олега Чуканова, це значна подія, адже присутні представники з усіх регіонів України. Це: судді, тренери, інструктори, спортсмени, яким потрібно буде підвищити кваліфікацію, а також молоде покоління тренерської бази. На семінарі були присутні п’ять суддів міжнародної категорії з ушу, двоє рефері, які торік у Пекіні отримали суддівську кваліфікацію – Олексій Носач із Донецька та Руслан Осипов із Маріуполя.
Семінар поділявся на лекційні та практичні блоки. Програма включала глибинне вивчення правил, роз’яснення необхідних моментів заповнення заявок, а також лекційні блоки з медицини, режиму спортсмена у підготовчому і змагальному періоді та багато іншого.
Андрій Коваль, чемпіон світу з ушу, тренер, зазначив, що це єдине місце, де можуть домовитися суддівська колегія із тренерською. Перемир’я дуже важко досягнути на змаганнях, адже оцінювання – це річ суб’єктивна, тому раз на рік всі збираються і, окрім навчання, проходить процес комунікації спортсменів-тренерів-суддів.
Та, крім спілкування, усім учасникам семінару треба складати іспити. Проходить оцінювання тренерів, спортсменів і суддів з практичних питань, тестування, а також відео-іспити на знання правил ушу.
Володимир Федорцев, генеральний секретар УФУ, прокоментував: «Семінар є певним підсумком року і одночасно новим стартом. Ми даємо енергетичний поштовх на наступний рік. Це дуже важлива подія, адже приїздить багато людей, які упродовж року відвідували багато різноманітних міжнародних заходів з ушу, і тут вони діляться досвідом, вдосконалюються і набувають нових знань».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *