Українська каратистка отримала титул «Grand Winner»

karate_kryva_2016В Окінава (Японія) пройшов заключний етап міжнародної серії найпрестижніших змагань з карате «Karate 1 — Premier League», яка проходить на декількох континентах і в якій беруть участь спортсмени з-понад 100 країн світу. За підсумками 11 турнірів, які відбулися в рамках елітної серії протягом цього року, українка Катерина Крива виграла загальний залік у своїй ваговій категорії – 50 кг.

Представниця Львівщини виступила на 7 з 11 етапах PL. Двічі вона стала срібною призеркою – у Стамбулі (Туреччина) та Роттердамі (Нідерланди). Три рази взяла бронзу – у Шарм-ель-Шейху (Єгипет), Лашко (Словенія) і Зальцбурзі (Австрія). В Парижі (Франція) Катерина замкнула топ-5. І лише в Гамбурзі не дісталася високих місць. Загалом Крива набрала 1 995 балів, випередивши найближчих і грізних конкуренток з Австрії і Туреччини.

Відзначимо, що переможець загального заліку у ваговій категорії здобуває титул «Grand Winner».

Додамо, тренує Катерину Криву – Ігор Орестович Богдан.

Незабаром спортсменка вирушає у складі національної команди до Лінцу (Австрія), де з 23 жовтня стартує першість світу з карате 2016 року. І вперше ЧС відбуватиметься в олімпійському статусі, адже в серпні цього року на сесії МОК в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) було вирішено, що карате поповнить змагальну програму Олімпіади в Токіо. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *