Українська збірна отримала ще одну нагороду на Всесвітніх іграх

Українка Дар’я Ковальова постфактум стала бронзовою призеркою Всесвітніх ігор-2017. На змаганнях у Вроцлаві минулого року наша Даша в запеклій боротьбі посіла четверте місце, але нині в офіційних протоколах її перемістили на третє місце – адже результат чемпіонки було анульовано!

В допінг-пробі німкені Лаури Бейтнер знайшли заборонені препарати. Після остаточного підтвердження її позбавили золотої медалі. Тож на першу позицію перемістилася легендарна американка Келлі Кулик, на другу – колумбійка Клара Герреро, на третю – Дар’я Ковальова.

Її бронза стала 26-ю медаллю збірної України на Всесвітніх іграх.

Відзначимо, що це перший допінг-скандал в боулінгу на міжнародному рівні. Лауру Бейтнер відсторонено від участі у всіх змаганнях. В крові німецької спортсменки знайшли гідрохлоротіазид, який вважається маскуючою речовиною і може використовуватися для приховування інших заборонених препаратів. Сама Бейтнер вину не визнає – мовляв, приймала лише ібупрофен і носовий спрей, не заборонені Всесвітнім антидопінговим агентством.

Нині триває іще одне розслідування ВАДА щодо можливого вживання допінгу на Всесвітніх іграх-2017 у Вроцлаві. Мова про важку категорію в кікбоксингу, де українець Роман Головотюк став бронзовим призером. Якщо факт вживання допінгу буде доведено, наш кікбоксер отримає срібло.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *