Українська збірна здобула 8 медалей Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА та посіла друге загальнокомандне місце!

Одна золота медаль, три срібних, чотири бронзових і друге загальнокомандне місце! З таким значним результатом українська збірна завершила виступ на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Дрездені, залишивши позаду команди 13 європейських країн та поступившись лише збірній Росії!

Спортсмени доклали максимум зусиль, щоб отримати свою путівку в фінал і довести всьому світові, що українська збірна — одна з найсильніших в Європі!

Золоту нагороду принесла Україні Дар’я Самчик (м. Житомир) у ваговій категорії до 52 кг. Віце-чемпіонами стали Руслан  Первак (м. Черкаси) у ваговій категорії до 65,8 кг, Владислав Ільїн  (м. Дніпро) у в. к. до 93 кг та Баград  Адамія (м. Харків) у в. к. понад 93 кг.

Бронзові нагороди до загальної скарбнички збірної України доклали Євген Завгородній (м. Запоріжжя) – вагова категорія до 57 кг, Павло Малютік (м. Тернопіль) – вагова категорія до 84 кг, Божена Мальцева (м. Донецьк) – в.к. до 60 кг та Павло Сенченко (м. Харків) у в.к. до 70 кг.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *