Українське «срібло» на чемпіонаті світу


newsЦими вихідними низкою успішних виступів  відкрився новий танцювальний сезон для спортсменів Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Наші танцюристи добре підготувалися до початку сезону і змогли гідно представити Україну на світових рейтингових стартах.   

Перш за все, хочеться відзначити більш ніж вдалий виступ українських спортсменів на чемпіонаті світу серед юніорів ІІ, де загалом на паркет виходи 66 пар з 35 країн світу. Безпрецедентний для українського танцювального спорту успіх чекав на київську пару Ярослав Броварський – Єлизавита Гижко, — наші танцюристи у впертій багатогодинній
боротьбі здобули срібну нагороду чемпіонату в категорії WDSF юніори ІІ (латина), поступившись лише російській парі. Ще одні представники київської школи танцювального спорту, пара Ігор Резнік – Крістіна Годунова, в цій категорії припинили свій виступ на стадії півфіналу, однак наступного дня вони зуміли «відігратися» і в категорії WDSF юніори ІІ
(стандарт) тріумфально завершили свій виступ на першій сходинці п’єдесталу! 

Крім того, у Кіштелеку, золотою нагородою в рейтингових змаганнях серед дорослих (латина)reznik-godunova

відзначилася пара Артем Лазарев — Катерина Ісакович, обійшовши 68 танцювальних пар з 17 країн.

А ще, в ці ж вихідні дні в Дніпропетровську проводився відбір на Чемпіонат Світу та Кубок Європи серед дорослих (10 танців). Чемпіонами України і делегованими на Чемпіонат Світу в Норвегію (Осло) стали Володимир Лятов та Вероніка Мишко (Ужгород), а на Кубок Європи в Німеччину (Ветзлар), завдяки другому місцю на Чемпіонаті, їдуть Сергій Красношлик та Олександра Фомічева (Дніпропетровськ).

{social}

{iarelatednews articleid=»1174,1161,1150″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *