Українське срібло на 1-му Кубку світу з ушу таолу

wushu_worldcup-2016_taolu Минулого тижня в місті Фучжоу (провінція Фуцзянь, Китай) розпочався перший Кубок світу з ушу таолу. Цими вихідними ми дізналися всіх призерів історичного КС, серед яких і українські спортсмени.

У командних змаганнях з дуйлянь взяли участь титуловані українці – Андрій Коваль, Дмитро Панасюк та Роман Рева. Саме в такому складі вони вибороли срібну нагороду першого Кубку світу з ушу таолу. Судді оцінили їхній виступ в 9,52 бали. Кращими за нас були лише китайці, третє місце посіли представники Узбекистану.

До Китаю для участі в першому КС відправилися шість членів збірної. Окрім призерів змагань, у турнірі взяли участь Людмила Темна, Ганна Терещенко та Андрій Фегецин. Всі спортсмени є володарями золотих нагород на цьогорічному континентальному чемпіонаті з ушу в Москві.

За інформацією організаторів, участь у турнірі взяли представники 25 країн світу.

Нагадаємо, що в цьому році декілька важливих подій сталися в українському ушу. Так, Українська федерація ушу виграла грант Міністерства культури та Міністерства спорту КНР на тримісячне навчання двох своїх вихованців у місцевій програмі з ушу. А нещодавно відбувся перший Всеукраїнський навчально-тренувальний семінар, який був організований Українською федерацією ушу спільно з Міжнародною федерацією ушу та Китайською асоціацією ушу. Вперше своїм досвідом з українськими спортсменами і тренерами поділилися провідні фахівці світової організації ушу.