Українське «срібло» на ЧЄ-2016 з городкового спорту

gorodki_koval_euro2016_rfУ Санкт-Петербурзі (РФ) днями відбувся Чемпіонат Європи з городкового спорту. В індивідуальній першості серед жінок та чоловіків визначали чемпіонів та призерів континенту в дисципліні  «триборство».

У жіночій частині змагань представниця України Світлана Коваль з Кременчука вважалася фавориткою. За плечима нашої спортсменки нагороди багатьох світових турнірів.

Після перших двох змагальних днів, за результатами виступів у класичних та фінських «городках», Світлана йшла на першому місці. У класичному розділі городкового спорту вона взяла бронзу. Фінські «городки» пройшла більш вправно – на срібло. Проте на всю дистанцію Коваль трохи не вистачило. Показавши в єврогородках результат на рівні 4-5 місця, українка пропустила вперед господарку змагань Ніну Єлісєєву, виборовши за підсумком трьох видів срібло континентальної першості.  

«Грати кожну фігуру треба зі своїм підходом: як кинути, як підійти. Для кожного виду «городків» потрібна зовсім інша техніка. Триборство тим і цікаво, що протягом змагань потрібно наново налаштовуватися», — поділилися срібна призерка чемпіонату Європи Світлана Коваль.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *