Українське ушу «поповнилося» двома новими програмами!

DSC_0447Минулими вихідними у Броварах на базі спортивного комплексу «Світлотехнік» пройшли щорічну атестацію 70 суддів із 15 регіонів України, крім цього, в рамках переатестації було проведено і семінар підвищення кваліфікації. Президент Всеукраїнської федерації ушу Олег Чуканов, судді міжнародної категорії Олексій Носач, Руслан Осипов та Оксана Сотрихіна прочитали учасникам семінару  серію лекцій з правил проведення змагань, методики організації спортивно-масових заходів, медичного контролю тощо. Усі судді склали іспит з Правил, з «відеосуддівства», і, звичайно ж, з практики, яка складалася із демонстрації техніки таолу та саньшоу.

Однак головною особливістю цьогорічної роботи Національної Колегії суддів з DSC_0465ушу було обговорення впровадження в Україні нових програм з ушу, а саме – циньда (поєдинки з легким контактом) і туйшоу («парний» тайцзицюань). Сьогодні, за словами провідних менеджерів федерації, саме ці дві програми є найпопулярнішими в США та Європі, і саме тут постійно проводяться
змагання найвищого рівня, які сприяють не лише популяризації ушу в світі, а й збільшують шанси потрапляння цього виду спорту до олімпійської програми. Відтепер і українські атлети зможуть брати участь та боротися за п’єдестали провідних світових першостей з ушу в нових для себе програмах.

{social}

{iarelatednews articleid=»1329,1311,1270,1097″}  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *