Українські акробати четверті у парному виступі на Всесвітніх іграх

world-games-acrobatic-Bobryshev-Kobchyk-2Український дует у складі 15-річного Владислава Бобришева і 19-річного Андрія Кобчика посів четверте місце у змаганнях зі спортивної акробатики на Всесвітніх іграх у Калі.

Хлопці мали одні з найвищих коефіцієнтів складності в усіх трьох своїх вправах. Основа цих комплексів – майстерне володіння тілом і гарний розвиток мускулатури. Все це українці продемонстрували – і «відкатали» програму на килимі досить упевнено. Принаймні, оплески залу та скандування «Україна-Україна» вони заслужили.

world-games-acrobatic-Bobryshev-Kobchyk

Щоправда, самі спортсмени вже після оголошення результатів (а до третього місця їм не вистачило якихось двох десятих балу) зізналися: можна було краще. «Багато чого не вдалося, вийшло не так, як було задумано, – сказав Андрій Кобчик – Натрусилися ми добре, нахвилювалися, і в підсумку переживання дали про себе знати».

Дещо розчарований також і молодший (а водночас – і легший) учасник дуету Владислав Бобришев: «Це, мабуть, найбільш прикре місце – наче і біля трійки лідерів, але не в ній. Хоча, напевне, це зовсім непогано – увійти до четвірки найкращих країн світу».

Золото у цій дисципліні взяли росіяни (з українськими прізвищами) Костянтин Пилипчук і Олексій Дудченко, срібло у британців Алекса Х’юстона і Тімоті Прічарда, бронза у білорусів Руслана Федченка і Євгена Калачова.

Попереду на Всесвітніх іграх ще змагання у групових вправах серед чоловіків, де буде представлена і українська четвірка. Цей вид обіцяє стати найяскравішим у програмі. Та й уже зараз можна сказати, що спортивна акробатика підкорила Калі і Колумбію – люди із захватом говорять, що це один з найкрасивіших видів спорту

Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.org.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1587,1586,1585″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *