Українські армреслери вибороли 34 нагороди на чемпіонаті світу

arm_news_У Вільнюсі (Литва) завершився чемпіонат світу з армспорту. На змагання приїхало більше 1000 спортсменів із 46 країн. Збірна України з 10 золотими, 10 срібними та 14 бронзовими нагородами посіла друге загальнокомандне місце на цій світовій першості.

В змаганнях юнаків віком до 18 років наші спортсмени вибороли 9 нагород – 2 золота, 3 срібла та 4 бронзи. Вперше чемпіонами світу стали Юрій Юнчик з Хмельницького (60 кг) та полтавчанка Юлія Калашникова (65 кг). Своє золото спортсмени завоювали «на лівій руці».

Щодо юнаків, тут теж маємо хороший результат – 3 перших, 3 других та 5 третіх місць. Два золота впевнено виборов спортсмен із Тернополя Ігор Пасєка (90 кг), а киянка Анастасія Гончаренко здобула найвищу нагороду у ваговій категорії 50 кг.

Найкращий же результат показали члени дорослої збірної – 5 золотих, 4 срібних і 5 бронзових нагород. По дві золотих медалі на цьому ЧС отримали харків’янка Вікторія Ілюшина (55 кг) та киянин Євген Прудник (85 кг). Для Вікторії це чемпіонство стало уже 14 в її спортивній кар’єрі, для Євгена – 4. Свій четвертий світовий чемпіонський титул «на ліву руку» здобув і Олег Жох з Рівного у ваговій категорії 75 кг.

{social}

{iarelatednews articleid=»1841,1633″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *